Previous
Next

ELECTROLUX – Chlpy vám už nebudú proti srsti

Podpora predaja vysávačov radu AnimalCare.

Objective

Zamerať sa na všetkých ľudí, ktorí majú domáce zvieratká alebo by ich chceli, ale prekážajú im chlpy a predstaviť im vysávače radu AnimalCare, ktoré sú riešením na tento problém.

Strategy

Pilotná idea v skratke: “Ak (pes či mačka) tak vysávač Electrolux radu AnimalCare.” Idea vychádza z úvahy, že ak niekto chce mať domáceho miláčika a nechce mať od chlpov celý byt, tak má dve možnosti. Buď si kúpi bezsrsté zvieratko alebo vysávač Electrolux radu AnimalCare.

Tactics

Kreatívny koncept sme nazvali „Chlpy vám už nebudú proti srsti“. Celá kampaň, od online bannerov, brandingu stránok, videí, postov na sociálnych sieťach až po POS materiály bola vizuálne prepojená headlinom “Ak – tak” doplneným buď statickým alebo rozpohybovaným zvieratkom a konkrétnym vysávačom Electrolux. Ľudia boli navyše motivovaní ku kúpe vysávačov aj promo ponukou, zľavou na nákup v predajni Super ZOO. Po skončení akcie prebehlo losovanie o pobyt vo Veľkej Lomnici s návštevou Wild Parku.

Pre Facebook sme využili carousel, ktorý začínal video sekvenciou psa Kizy, ktorá pritiahla pozornosť. Za ňou sme odprezentovali všetky tipy vysávačov spolu s promo akciou.

Pre YouTube sme pripravili krátke 6 sekundové videá, na ktorých Kizy zaujala svojimi trikmi.

OOH, obrazovky v nákupnom centre, zobrazovali na 30 sekundovom videu Kizy a promo akciu. Obrazovky sme vybrali pre ich umiestnenie v obchodnom centre, kde sa nachádzala predajňa Super ZOO, ako aj predajňa, kde bolo možné zakúpiť vysávače Electrolux.

 

 

Tím:
Account manager: Ivana Jarošová
Strategy: Peter Skalník
Art Directors: Boris Kukučka, Jarek Komárek
Copywriter: Michaela Pavelková
Produkcia: Protos Production